ورود به ناحیه کاربری

درباره شرکت داده گستران پژواک آریا


شرکت داده گستران پژواک آریا (ثبت 45465)
از فروردین 1389 فعالیت خود را آغاز  نموده ایم و اساس فعالیت خویش را بر تحقیق و تولید در عرصه تولید و طراحی نرم افزار و پورتال بنا گذاشته ایم . پشتکار و ممارست ، نیروی متخصص و با تجربه ، این شرکت را قادر ساخت با تولید انبوه محصولات نرم افزاری رضایت مشتریان خود را کسب نماید .این شرکت از بدو تاسیس در ارزشیابی‌های صورت گرفته در زمره‌ی شرکت‌های تراز اول بوده است. هم‌اکنون شرکت داده گستران پژواک آریا  دارای نیروهای متخصص در امور انفورماتیک می باشد  و از همکاری اساتید دانشگاه در زمینه IT و ICT بهره می‌برد. لازم به ذکر است، داده گستران پژواک آریا همواره برای ارائه خدمات انفورماتیک در صنایع دولتی و خصوصی مختلف کشور حضوری دائم، پررنگ و فعال داشته و توانائی ارائه سرویس‌های متعددی از جمله طراحی، تولید، توسعه و پشتیبانی سیستم‌های کاربردی نرم‌افزاری، پورتال ها  و تأمین و تهیه انواع تجهیزات کامپیوتری شبکه و سرورها و همچنین پشتیبانی و سرویس‌دهی تجهیزات سخت‌افزاری و شبکه و توسعه لایه فیزیکی را دارد.
اکنون شرکت داده گستران پژواک آریا، با بهره گیری از مهندسین مجرب و مستعد در کلیه موارد آماده همکاری با شما  عزیزان میباشد.

موضوع فعالیت
مطالعه و مشاوره و ارائه خدمات پشتیبانی در زمینه های مختلف نر م افزاری اتوماسیون صنعتی تجهیزات رایانه ای و سیستم های الکترونیکی و مخابراتی تجهیزات مهندسی پزشکی رایانه ای و تجهیزات ابزار دقیق رایانه ای خرید و فروش صادرات و واردات تجهیزات کامپیوتری و مخابراتی و سیستم های رایانه ای و الکترونیکی اخذ و اعطای نمایندگی ایجاد شعب و دفاتر نمایندگی در زمینه موضوع فعالیت شرکت در داخل و خارج از کشور صادرات و خدمات فنی و مهندسی در زمینه رایانه تولید نرم افزار تحلیل و طراحی و تولید و استقرار و راه اندازی و پشتیبانی و طراحی راه کارهای مبتنی بر نرم افزار در بخش عمومی و دولتی و انجام امور انفورماتیکی پس از اخذ مجوزهای لازم

مهارت ها
  •    آشنایی با مفاهیم شیء گرایی و طراحی سیستم های اطلاعاتی
  •    برنامه نویسی C#.NET - ASP.NET - C++ - Java - J2ME - Java Script - jQuery - Ajax
  •    کار با بانک های اطلاعاتی SQL Server و Access
  •    برنامه نویسی موبایل به زبان جاوا
  •    آشنایی کامل با Google Map API
  •    برنامه نویسی و طراحی انیمیشن فلش
  •    طراحی گرافیک حرفه ای با Photoshop
  •    بهینه سازی موتور های جستجو (SEO)
  •    برنامه نویسی دستگاه های صنعتی بوسیله میکرو کنترلر AVR
نظر خواهینام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
وب سایت :
متن نظر :